Upravit stránku

Společnost Ekonomické stavby je předním výrobcem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Ekonomické stavby s.r.o. se zaměřují na výstavbu cenově dostupných domů při současném zachování nejvyšších nároků na kvalitu výroby a použitých materiálů.

Se stejnou filozofií, která klade důraz na funkčnost, dopad na životní prostředí, kvalitu řešení a materiálů, tak přistupovali i při budování svého nového sídla.

 

STROPNÍ CHLAZENÍ/VYTÁPĚNÍ FV KLIMA VYTVÁŘÍ PŘÍJEMNÉ A ZDRAVÉ KLIMA BEZ PŘEHŘÁTÝCH A PŘECHLAZENÝCH ZÓN

Při správné instalaci systému nejsou nutné žádné další zásahy po celou dobu provozu.

V celé rozsáhlé budově byla použita kombinace plošných chladicích/otopných systémů dle typu stropní konstrukce. Pro sádrokartonové podhledy byly použity chladicí registry CoolFLEX a pro omítané stropy podomítkový systém z chladicích rohoží CoolGRID.

I díky našim výrobkům a návrhům jsme tak mohli přispět k architektonicky čistému a zároveň funkčnímu prostotu, který splňuje náročné požadavky moderní architektury. Návštěvy, klienti či samotní zaměstnanci si mohou plně užívat příjemné a zdravé pracovní prostředí. Takto vytvořená tepelná pohoda bez průvanu a hluku má kladný dopad na koncentraci a tím i na produktivitu práce.

Stropní chlazení FV KLIMA nabízí řešení pro všechny typy stropních konstrukcí. Líbí se vám tato reference? 

I vám vytvoříme návrh chlazení/topení FV KLIMA. Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.