Upravit stránku

Stejně jako kontrast přírody a centra města je pro polyfunkční objekt Wellpark charakteristické prolínání moderních architektonických prvků a použití přírodních materiálů. Ocelová konstrukce se staroměstskou cihlou, dřevo a zeleň s betonem.

Investor si přál pokračovat v nastoleném trendu a uvnitř své nemovitosti zachovat výrazné stavební prvky v kombinaci s moderním systémem vytápění/chlazení. Proto padla volba na náš inovativní systém stropního chlazení/vytápění FV KLIMA, který splňuje náročné požadavky investora a zároveň přináší významnou energetickou úsporu čímž je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Uživatel si tak může vychutnat komfortní obytné prostředí i během horkých letních dnů.

Stropní chlazení FV KLIMA nabízí řešení pro všechny typy stropních konstrukcí. Líbí se vám tato reference? 

STROPNÍ CHLAZENÍ/VYTÁPĚNÍ FV KLIMA LZE INSTALOVAT DO VŠECH STROPNÍCH KONSTRUKCÍ - OMÍTANÉ STROPY, SÁDROKARTONOVÉ NEBO KAZETOVÉ PODHLEDY.

Ve spolupráci s partnerskou montážní firmou www.fajninstalater.eu byly použity chladicí registry CoolGRID, které byly vyprojektovány na míru dle projektové dokumentace a uloženy v omítce stropu. Cílem bylo vytvoření neviditelného, tichého systému, který zachová výrazné architektonické prvky nemovitosti, bude bez údržby a zároveň poskytne svému uživateli tepelný komfort, což provedená instalace jednoznačně splňuje. 
Stropní chlazení se stalo nedílnou součástí moderní stropní konstrukce obytných i kancelářských budov. Vytváří příjemné, zdravé obytné a pracovní prostředí a plně uspokojuje náročné požadavky moderní architektury.
1
2
3
4

I VÁM VYTVOŘÍME NÁVRH CHLAZENÍ/TOPENÍ FV KLIMA. NAPIŠTE NÁM

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.