Upravit stránku

Systém stropního chlazení FV KLIMA je řešením zejména tam, kde by byla běžná klimatizace příčinou průvanu a nepříjemného pocitu. Proto je vhodná nejen do administrativních budov, ale i do rodinných domů. Důkazem je realizace v rodinném domě v Lošově u Olomouce. 

Stropní chlazení jako ideální cesta k příjemnému klimatu

Náš investor hledal do svého domu řešení, které by mu zejména za horkých letních měsíců přineslo příjemné vnitřní klima. Nebyl však příznivcem klasické klimatizace, a to zejména kvůli průvanu a designu interiéru. Obával se také možných zdravotních obtíží, které přináší foukání vzduchu. Klimatizaci navíc nechtěl udržovat a nechat servisovat.

A proto hledal úsporný a bezúdržbový systém s dlouhou životností. Všem těmto požadavkům odpovídá právě systém FV KLIMA.

Systém stropního chlazení v rodinném domě

Stropní chlazení FV KLIMA nabízí řešení pro všechny typy stropních konstrukcí. Líbí se vám tato reference? 

Systém stropního chlazení skvěle nahrazuje klimatizaci

Co pomohlo k tepelné pohodě

K vytvoření příjemného obytného prostředí jsme použili chladicí registry CoolFLEX, určené pro sádrokartonové stropy, vyrobené na míru dle projektové dokumentace

CoolFLEX je inovativní systém hliníkových registrů. Skládá se z polybutylenové trubky s kyslíkovou bariérou zatavené mezi dvě tepelně vodivé hliníkové fólie. Ty zaručují vysoký výkon a rovnoměrné roznášení tepla nebo chladu v celé aktivní ploše stropu, stěny nebo podlahy.

Klient tento systém mohl vyzkoušet v první sezóně a s FV KLIMA byl velmi spokojený. Ocenil tichý a bezúdržbový provoz. Nastavil si jen teplotu v místnosti a to bylo vše. Říká, že to byl příjemně chladivý lehký vzduch, který v něm vytvářel příjemný vnitřní pocit.
1
2

I VÁM VYTVOŘÍME NÁVRH CHLAZENÍ/TOPENÍ FV KLIMA. NAPIŠTE NÁM

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.