Upravit stránku

V nově vznikající rezidentní čtvrti v městské části Praha - Satalice jsme řešili s investorem v jeho nově vznikající nemovitosti chlazení pro horké letní měsíce. Klient si přál dosažení tepelného komfortu bez foukání a nepříjemného průvanu, který bohužel znal ze svého pracoviště a nebyl mu nakloněn. Zároveň nechtěl další zdroj či jednotku umístěnou ve své nemovitosti či blízkém okolí.

Stropní chlazení FV KLIMA nabízí řešení pro všechny typy stropních konstrukcí. Líbí se vám tato reference? 

Systém stropního chlazení v rodinném domě

Ideálním řešením je využití tepelného čerpadla

Vzhledem ke skladbě navrhované stropní konstrukce jsme doporučili a navrhli z našeho systému FV KLIMA chladicí registry CoolFLEX, které jsou určené pro sádrokartonové stropy a vyrobené na míru dle dané projektové dokumentace. Jako zdroj chladu je použito tepelné čerpadlo vzduch/voda s reverzním chodem, které umí vytápět i chladit. Díky tomu klient ušetřil za investici do dalšího zdroje a zároveň nemusel řešit vhodný prostor, kam ho umístit. Při použití velkoplošného systému    FV KLIMA dokáže čerpadlo dosáhnout vysoké efektivity a chladit velmi úsporně.

Po úspěšné instalaci se již nyní investor těší na příjemně strávené dny ve svém novém domě i v období horkých letních dnů.

Systém stropního chlazení skvěle nahrazuje klimatizaci
Chlazení pomocí tepelných čerpadel je moderní a poměrně málo nákladný způsob výroby chladu pro obytné prostory. Pokud se tepelné čerpadlo instaluje do novostaveb. je rozumné předem myslet nejenom na jeho funkci vytápění, ale i na možnost chlazení.
1
2

I VÁM VYTVOŘÍME NÁVRH CHLAZENÍ/TOPENÍ FV KLIMA. NAPIŠTE NÁM

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.